BuytoBitcoin Sistemi ile Güvenli ve Kolay Kripto Para Ticareti Nasıl Bir İmkan Sağlıyor.

Buytobitcoin.com 01.04.2018 tarihi itibari ile hizmete girmiştir.
ilk olarak Türkiye’de hizmet vermeye başlayan ve global olarak hizmet vermeyi amaçlayan buytobitcoin.com Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki farklı dil seçeneği ile hizmete başladı.
Hızlı Ticaret ve kullanıcılarının memnuniyetini ön planda tutan web sitesi kripto para değişim borsaşlarının aksine kullanıcıların karsılıklı birebir ticaret yapmalarını sağlar.
Elinizdeki kripto paraların alım ve satımını Türk lirası, Dolar, Euro ve daha birden çok para birimi ile gerçekleştirebileceğiniz platformda işlemleri! kolay, güvenli ve hızlı bir biçimde yapma imkanı sunulmaktadır.
Buytobitcoin.com üzerinden yanlızca BTC ticareti yapılmaktadır İlerleyen günlerde farklı para birimlerinin ticaretinin yapılabileceğide söylemler arasında

Peki Buytobitcoin nedir nasıl üye olurum nasıl çalışır? bundan bahsedelim
1.ÜYE KAYIT İŞLEMİ
Siteye üye olmak için üye kayıt formunun doldurulması yeterlidir.

2.TELEFON ONAYI
Telefon onayı ekranında cep telefonunuza gelen kodu girerek onaylayabilirsiniz

Siteye üye olunduktan sonra yapanız gereken şey ne yapmak istediğinie karar vermektir.
bitcoin satın almakmı? yoksa bitcoin satmakmı? buna da karar verdikten sonra sitedeki ilanları inceleyip size uygun olan herhangi bir satıcıyla veya alıcıyla ticarete başlayabirsiniz.
istersenizde ücretsiz olarak kendi ilanınızı acabilirsiniz.

Ticaret güvenlik açısından üç aşamada gercekleşmektedir buytobitcoin.com ticaret esnasında alıcı ve satıcının güvenliğini sağlamak için escrow görevi üstleniyor bu sayede satıcı ve alıcı arasındaki anlaşmazlıkları minimum a indirmeyi hedefliyor
Hepimiz hergün medyada dolandırılıcık haberlerine şahit oluyoruz buytobitcoin.com escrow sistemi ile bunun önüne geçiyor.

TİCARET GÜVENLİĞİ NASIL SAĞLANIYOR?
Ticaret güvenliği emanet (escrow) sistmi ile sağlanıyor bitcoin satın almak‘mı istitorsunuz satıcı ile iletişime geçildikten ve ticaret başladıktan sonra satınalmak istediğiniz miktarda bitcoin otomatik olarak emanet havuzuna aktarılıyor, siz ödemennizi yaptığınızı satıcıya bildirdikten sonra satıcı satın almış olduğunuz bitcoini serbest bırakıyor ve bitcoin size ait cüzdana aktarılıyor.

Buytobitcoin.com site içerisinde ticaret dışında coin kart ve cep to coin seçenekleri sunmaktadır peki nedir bunlar?
Koin Kart: Koin Kart oluştur menüsünde belirlediğiniz bitcoin adetini coin kart’a çevirebilir verilen kart şifresi ile isdiğiniz zaman siz veya şifreyi vermiş olduğunuz 3. bir kişi site üzerinde kullanabilir.
site üzerinde istediğiniz adette ve miktarda Koin Kart olusturabilir ve kullanabilirsiniz.
Cep To Coin: buytobitcoin.com üzerinden cep numaranıza kontör veya para gönderdiğiniz gibi bitcoinde gönderebilirsiniz

Ortaklık Sistemi
Buytobitcoin.com aynı zamanda ortaklık sistemi ile kullanıcıarında gelir elde etmesini hedefliyor.
Sistemde referans sistemine dayalı olarak kazanc sağlama imkanı sunulmaktadır.
Referans olarak getirilen her üye site üzerinde işlem yaptığı taktirde site kendi almış olduğu komisyonun bir kısmını referans sahibine anında aktarmaktadır.
Ortaklık sistemi kısıtlı bir süre değil üyeler işlem yaptıgı sürece devam etmektedir site bundan 10 yıl sonrada bugün referens olduğunuz üyenin işlemlerinden payınızı alma imkanı sunuyor.

Türkiyenin en yenilikçi ve güvenilir kripto para platformu
https://www.buytobitcoin.com/

Escrow Nedir ?
Escrow, Türkçe’de “Belli şartlar karşılanıncaya kadar ürünün üçüncü bir şahsın kontrolü altında tutulması” anlamına gelmektedir.
Buytobitcoin.com Türkiye’de Bitcoin üzerine bu işi üstlenen en güvenilir sistemlerden biridir.
Ülkemizde bazı e-ticaret sitelerinde Buytobitcoin.com’a benzeyen güvenli sistemler bulunmaktadır.
Bütün bu sistemler aynı mantığa dayanarak çalışmaktadır Alıcı veya satıcı bitcoin’i Escrow servisi veren sisteme emanet eder,
Bitcoin sistem tarafından emanet alınır, satıcı veya alıcı ödemesini yaptıktan sonra bitcoin’i alıcıya veya satıcıya transfer eder.
Alıcı veya satıcı sorunsuz olarak bitcoin’i aldıktan sonra, Alıcı ve satıcı birbirlerine ticaret puanı vererek ticareti sonlandırır.
Bu kolay gibi gözüken fakat çok riskli ve zahmetli olan iş için de belirli oranlarda komisyon alınır.

Ayrıca Payment Api Özelliğini Kullaranak Web Siteniz Üzerinden Bitcoin ile Ürün Satışı Yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here