Çarşamba gününden bu yana Tron (TRX)’de büyük değişimler söz konusu. Geçen haftadan bu yana %48’lik değer kazanan TRX, bugün de yükselişini sürdürmeyi başardı. Tabi ki bu noktada birçok yatırımcı bu çıkışın daha ne kadar süreceğini merak ediyor.

BitTorrent

Son 24 saat içerisinde TRON ABD doları karşısında %13,56 artış kaydetti. Bu artışla birlikte TRON Craig Wright’ın SV’sini ve Tether’i geri de bıraktı. Tron şuanda bu kripto paralara karşı değil Bitcoin’e karşı da yükseliş içerisinde.

Yükselişin ana sebebi ise BitTorrent açıklamaları. TRX geçen yıl BitTorrent platformunu hisseleriyle birlikte satın aldığını açıklamıştı. Yapılan açıklamaya göre ise BitTorrent kullanıcıları dosyalarını platformda tuttuğu sürece çeşitli ödüller kazanacak. Bu süreç ise hali hazırda milyonlarca kullanıcıya sabit platformun TRON’a ilgi göstermesine sebep oldu.

Çıkışın sebebi belli fakat rallinin devam edeceği noktasında soru işaretleri mevcut. Bazı uzmanlar gerekli momentumun yakalandığını ve bundan daha fazla bir artış olmayacağını belirtiyorlar. Bazıları ise artışın süreceğini ve Ocak sonuna kadar TRON’un en değerli 5. kripto para olabileceği noktasında fikir yürütüyor. Yatırım hacmini neredeyse 2 milyar dolara çıkaran TRON’un gelişmelerini sizlere aktaracağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here