Blockchain geliştirme platformu ve BitTorrent sahibi TRON şirketi, ay sonunda hard fork (çatallaşma) sürecine gireceğini sosyal medya hesabından onayladı. Tron’da uzun süredir hard fork sesleri yükselirken, şirket bu durumu resmi kaynaklardan onayladı. TRX, sahip olduğu teknoloji ve hedefleri açısından kendisini Ethereum’un en büyük rakibi olarak görülüyor. Ethereum ile rekabet edebilmesi için ise yenilenmesi şart.

TRON Fiyatları Artabilir

TRX CEO’su Justin Sun ise konu ile ilgili: “Çatallaşma süreci sonrasında kurumsal kullanım yeteneklerinin yanı sıra hesap yönetimi noktasında da büyük gelişmeler içereceğini rahatlıkla söyleyebilirim.”

Şirket dünyanın en büyük torrent firmalarından olan BitTorrent şirketini satın alarak agresif genişleme politikalarını tüm topluluğa kanıtlamıştı. İddialı bir ekibin yer aldığı Tron, Ethereum’u kamusal alandaki zayıflığı sebebiyle sürekli olarak eleştiriyor.

Geçtiğimiz ay ise BitTorrent yeni finansal kaynaklar toplamak için ICO projesini tamamlamıştı. Şimdiye kadar hedeflenen başarıya ulaşan BitTorrent ekibi gelecek olan finansal kaynakla sahip olduğu teknolojiyi geliştireceğini açıkladı.

TRX’de yaşanacak sert çatal, fiyatları kısa süreliğine arttırabilir. Yatırımcıların TRON’un fiyatını dikkatlice takip etmesinde yarar var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here