Bitcoin Bulls ‘a gelince, Wall Street ‘te Veteran bir Pazar Analisti olan Tom Lee kadar iyimser biri yok. Geçtiğimiz yıl boyunca, onlarca vesileyle, Lee en önde gelen kripto varlık $25.000, hatta ayı pazar koşullarına rağmen aşmak için hazır olduğunu iddia etti.

Kripto varlıkları, Lee, şu anda fundstrat küresel danışmanların Yönetim Direktörü olarak hareket eden tartışmak bir çoklu hafta aradan sonra, ‘ blockchainchick ‘ ile onun kripto Pazar tahminleri derinlemesine tartışmak için oturdu.

Heidi, onun hayranları için BlockchainChick olarak bilinen, hala Bitcoin için yıl sonuna kadar $25.000 aşmak için beklediği Lee sordu. Görünüşte onun çok on yıl deneyimi içine piyasalarda, DotCom Bubble Milenyum dönüşte de dahil olmak üzere, yatırımcı kaydetti içine dokunarak:

Tanınmış analist o Co-kurulan, Fundstrat, son zamanlarda müşterilerine bu Bitcoin kötü zaman 200 gün hareketli ortalama (MA) altında kendini kurar gerçekleştirir işaret eden bir rapor yayınladı notu gitti. Lee ekledi:

Yine, mali dünyada onun deneyimini yararlanan, Tom Lee, bu yatırımcılar psikolojisi genellikle “negatif” 100% olasılık vermek olduğunu Heidi söyleyerek, anlayış ilginç bir noktaya getirdi ne zaman bir alt yaklaşıyor. Bu ayı duygusallılığın yayılması hızlı bir şekilde rampa olduğunu görerek, nicel uzman, Bitcoin yeni yıl-to-date lows teslim yerine şiddetle yukarı hareket edeceğini yüksek bir şans olduğunu kaydetti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here