Stellar ‘ın  Daha önceki yazımızda da ne kadar artış sağladığını anlatmıştık.

 

Stellar ( XLM – STR ) 1 Dolar Olurmu ?

 

Öncelikle  şunu belirtelim sonra yazımıza devam edelim  :
Stellar lumens dolar karşısında %11,6 arttı ve şu an 0,33$ veya 0,00004227 BTC seviyelerinde işlem görüyor.

Token Yatırım Yönetimi Topluluğuna göre, Crypto Aware, kripto para birimi hırsızlığı 2018’de 670 milyon dolara ulaştı. Saldırıların sayısı arttıkça, hem yatırımcılar hem de değişim platformlarıda ciddi derecede endişe duymaya başladı. Dünya genelindeki bankalar ve diğer devlet daireleri, kripto para işlemlerine ilgisizlik gösteriyor ve bazıları da kripto para birimi işlemlerini gerçekleştirmelerini yasaklıyor.

STR adreslerinin kullanıcı hakkındaki diğer bilgilere eşleştirilmesinden sorumlu Stellar Federasyonu protokolü, daha yüksek güvenlik için HTTPS’yi tanıttı. Stellar Client Software, temel müşteri bilgilerini şifrelenmiş kimliklere çözmek için bu protokolü kullanır. STR adresleri, kullanıcıların ödeme ayrıntılarını farklı etki alanları ve sağlayıcılar üzerinde çalışan bir yöntemle paylaşmanın en kolay yolu olarak kabul edilir. Bu nedenle, cüzdanlar ve sunucular arasındaki veri bağlantıları, işlemleri güvenli bir şekilde sağlamak için HTTPS korumalı olacaktır.

Stellar’ı finansal altyapısı olarak uygulayan kurum ve kuruluşların sayısı muazzam bir şekilde artmaktadır. STR, global ödemelerini sabitlemek için 2017 yılında IBM ile işbirliği yaptı . STR ayrıca , sosyal medya kimliklerini şifreleme anahtarlarıyla eşleyen bir kuruluş olan Keybase ile uluslararası işlemlerde genişletilmiş şifreleme adreslerinin kullanımını kaldırmayı da başardı  . STR, ileride ölçeklenebilirlik sorunlarından kaçınmak için kısa süre önce Lightning Network’ü onayladı .

STR kurucu ortağı Jed McCaleb şöyle diyor:

“Gelecekte işletilebilir bir evrensel ödeme ağı olacağı açıktır.”

Ayrıca şunuda ekledi:

 “Tüm hisse senetlerinin, 10 yıldan fazla bir yerde bir zincir taşıt üzerinde tokenileşmemiş olması durumunda şaşırmayacağım. Değişiklik 2028'den önce gerçekleşecek. ”

 

1 Dolar çok uzakta değil bizce en kısa zamanda XLM  1 usd olacaktır.

Güncelleme


Stellar ile ilgili gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Sizlerinde yorumlarını merak ediyoruz, Sayfamız altında bulunan yorum kutucuğunu kullanarak lütfen görüşlerinizi bize bildiriniz.

Güncelleme 2


Son çeyreğe girdiğimiz şu günlerde STR XLM küçük çaplı hareketlere başlamış bulunmakta, Umarız 2019 Yılına yatırımcıların yüzünü güldürerek girecektir.

STR XRP ile birlikte hareket ediyor gibi görünsede son günlerde bağımsızlığını ilan etmek üzereymiş gibi durmakta.

Kalın Sağlıcakla.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here