Stellar – Lumens Analizi

SACRAMENTO, Kaliforniya Merkezli – Stellar – Lumens  (XLM), piyasadaki en iyi 10 sanal para birimi arasında yer almakta olup, piyasa değeri 5,3 milyon ABD Doları’nın üzerindedir.

Halen, alım satım fiyatı, 24 saat önceki işlem fiyatından %16 daha yüksek.

Son 6 saat’te yaklaşık olarak 0.30$ seviyesindedir. Daha fazla kripto para birimi severleri Stellar’a yatırım yapmaya devam ettiği sürece, daha iyi bir işlem hacmi bekleniyor.

Stellar  geçen hafta boyunca gösterdiği olağanüstü performansla kanıtlandığı üzere önemli ölçüde toparlanma gerçekleştirdi. Hem ölçeklenebilirliği hem de güvenliği arttırmayı amaçlayan Stellar’ın yeni Lightning Network’ü, yükselmeye devam etmesinin bir nedenidir.

Verimli ödeme sistemleri ve banka işlemleri söz konusu olduğunda Stellar (XLM) en iyi kripto paralardan biri olmaya devam ediyor. Aynı zamanda IBM’in blockchain çalışmalarındada yer almakta ve uluslararası daha ucuz ve hızlı bir ödeme yöntemi vaat  olacağını ediyor.

Asya pazarı, sanal döviz piyasasına çok duyarlı olduğu için, Stellar bu trendden istifade etmeye kararlı. Ayrıca, Buybit’in pazarınada eklenmiştir. Buybit, Stellar satın almak için Rupi para biriminin kullanımını sağlayan Hint tabanlı bir ticaret platformudur. Uzmanlar bu gelişmenin eninde sonunda Stellar’ın likiditesini artıracağına inanıyor .

Stellar, 30’dan fazla sanal para birimine sahip peer-to-peer ticaret platformu olan yeni Coindirect’e eklenmiştir. Dünya çapında kullanılabilir ve dijital varlıkların kolay ticareti için benzersiz bir güvenlik özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Hala likiditeyi geliştirmek için Stellar’ın listesinde genişletme planları var.

Son zamanlarda, Stellar’ında konuşulduğu bir oturum gerçekleştirildi. İlginç bir şekilde, bu sanal paranın geleceği konusunda akla gelen bir çok soru vardı. Görünüşe göre göze çarpan bir konu Stellar’ın takas entegrasyonu ile ilgiliydi. Stellar ekibinin platformu destekleyecek kesin bir çözümü bulunmadığı görünse de, manuel takas mekanizmasının uygulanabilmesi için birkaç çalışması vardır.

Geçen hafta boyunca sürekli büyümesi göz önüne alındığında Stellar (XLM) tam bir iyileşme göstermeye hazır görünüyor.

Bol Kazançlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here