Ripple’ın düzenleyici ilişkileri yöneticisinin İngiltere düzenleyicilerine bulunduğu talepler, XRP’nin %8.5 değerinde kaybetmesine niçin oldu.

Son dönemlerde tüm kripto paralara bakıldığında bedel kaybetme eğiliminde olduklarını söyleyebiliriz. Benzer krizden etkilenen XRP kripto para birimi de yılın başından beri takriben %68 oranında layık kaybetti. Ripple tarafından piyasaya sürülen XRP kripto para birimi düzenleyici ilişkileri yöneticisinin, İngiltere düzenleyicilerinden kripto para düzenlemeleri istemesinden sonra bir anda %8.5 oranında bedel kaybetti.

Şirketin düzenleyici ilişkileri yöneticisi Ryan Zagone talebiyle ilgili olarak Telegraph’a yaptığı açıklamada, “Artık daha fazla kurallara ve tip kesimine gereksinim duyuyoruz. böylece düzenleyiciler tarafından alınan kararların uygulanmaya başlaması için çok doğru bir zaman.” dedi.

Başlangıçta %8.5 oranında bedel kaybeden XRP, birincil şokun atlatılmasından sonradan bu kaybın bir kısmını geri kazanarak %4-4.5 civarında kayıpla günü kapatacağa benziyor. Dilerseniz XRP’nin aktüel değerine buradaki linke tıklayarak bakabilirsiniz. Her ne kadar bedel kaybediyor olsa da, yeni düzenlemeler ve alacağı destekler sonrasında XRP ani bir atağa geçerek süratli şekilde değer kazanmaya başlayabilir. Peki sizce kesintisiz layık kaybeden kripto paralar eskiden olduğu gibi kazandırmaya başlayacak mı?

Kaynak : http://markets.businessinsider.com/currencies/news/ripple-xrp-price-falls-after-ripple-says-it-wants-more-regulation-2018-4-1021402608

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here