Ripple Neden Kendi Rekorunu Kıramıyor ?

Son 15 gün içerisinde Ripple maksimum olmak üzere %40 bir artış gösterdi ve bunu aralıklarla tekrarlardı %10 – %15 gibi gün içerisinde değişimler yaşadı.

%40 artış gösterdiği gün fark ettiyseniz Exchange sitelerinde kilitlenmeler kapanmalar gerçekleşti. Bunun sebebi aslında yoğunluktan veya talebin çok olmasından kaynaklanmıyor.

Yıllar içerisinde bu gibi hareketleri bir çok kez yaşadık bu yüzden bunlara alışkınız. Aslında burada sunulmak istenilen strateji çok basit. Koin piyasasında yatırım yapıp aylarca hesaplarında hareket yapmayan kullanıcıları uyandırmak.

Çünkü yıl sonu geldi, Bitcoin ‘de her yıl olduğu gibi, diğer para birimlerindede bu hareketleri toplu bir şekilde gerçekleştirmek istemeleridir.

Hiç Dikkat Ettiniz mi ?

Tüm yıl boyunca Yazılı medya, Görsel medya, Sosyal medya, genelde Bitcoin battı bitti gibi  haberler yaptılar bunlara Koin Haber siteleri de dahil. Taki Ripple %40 artış gösterip tüm kullanıcıları Borsa sitelerinin başına toplayana dek.

%40 Artış olduğu gün sitelerin geneli kilitlendi veya Trade işlemleri askıya alındı. Olay burada başlıyor Eğer Exchange siteleri yöneticileri bunu toplu bir şekilde yapmamış olsalardı Ripplenin Önüne geçemezlerdi. Ripple tekrar kendi rekorunu tazelerdi.

Şimdi burada yapılmak isteninlen olay ise çok basit. Herkes teyakkuzda olsun her an her şey olabilir. Çünkü ilk atakta ripple güzel bir ivme yakalamış olsa da belli bir yerde duracaktı.

Gelin Sakince Bir Düşünelim

2017 yılında 3.70 Usd bandını gören Ripple ilk atağında tekrar bunu görebilirmiydi ?

2017 yılında yatırım yapmış ve uzun süredir sitelere giriş sağlamamış kullanıcıların yokluğu sizce de belli olmaz mıydı ?

Balinaların birbiri ile iletişime geçmelerini sağlamış olamazlar mı ? Sonuçta balinalar emin olalım ki birbirleri ile sürekli iletişimde. Hatta site yetkilileri ile bile.


Ama şuanda bu yazıyı okuyorsanız sizde biliyorsunuz ki Ripple her an bir atak yapıp 2017 yılındaki rekorunu bile katlayabilir bir durumda. Çünkü artık Koin Haber siteleri bunu duyurmaya başladı bile.

Arkanıza yaslanın ve olabilecekleri izleyin demiyoruz. Siz siz olun gözünüzü ayrımayın sürekli hazırda durun her an her şey olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here