CoinMarketCap ve Coin360 sitelerinden elde edilen verilere göre Bitcoin ve diğer kripto paralarında büyük bir toparlanma söz konusu. Toparlanmanın ise bir sonra ki haftaya kadar süreceği konusunda birçok uzman hem fikir.

En değerli ilk 20 varlık arasında ise değeri artmayan bir kripto para bulunmuyor. Bitcoin ise 3817 dolara kadar yükseldi. XRP tekrardan 0,37 dolara kadar yükseldi ki destek bulabilirse eski seviye olan 0,50 dolar hiç uzak değil.

Bazı borsalarda ise Bitcoin’in fiyatı hacim sebebiyle 3830 dolara kadar çıkış yaşadı. Altcoin pazarının yıldızı ise %34 artış ilse Bitcoin Cash oldu. Bitmain güncellemesinden sonra bu tarz çıkış yapan BCH çatallaştığı günden bu yana oldukça dalgalı bir grafiğe sahipti.

Tether’de kendini uzun sürenin ardından 1 dolara sabitlemiş durumda. Son 1 aylık periyotta 0,98 ile 0,99 dolar arasında değişen bir değere sahipti. Yaklaşan dalga şimdilik olumlu. Pazar hacimlerinde de büyük artışlar söz konusu. Dalga ile birlikte XRP ile Ethereum arasında ki pazar hacmi farkı 5 milyar dolara kadar çıkmış durumda.

Pazarın diğer yıldızları ise: %20’lik artış ile IOTA ve %29’luk artış ile Waves. Waves’in geçen haftadan bu yana çıkışı ise %100’ün üzerinde. Şuanda yatırımcılarına güzel para kazandıran Waves 3,62 dolardan işlem görüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here