Kripto para dünyasının en köklü girişimlerinden birisi olan Verge ile dünyanın en fazla ziyaretçiye sahip internet sitelerinden birisi olan Pornhub arasındaki anlaşma resmileşmişti. Bu anlaşmanın tanıtımında ise beklenildiği üzere Pornhub’ın yıldızları yer aldı.

Kripto para dünyasında yüzlerce bambaşka birim var. Bu birimlerin ahali tarafından tercih edilmeleri için yapılması gereken şey ise iyi bir tanıtım. Araştırmalara kadar piyasaya sürülmek üzere yapılan kripto paralarının yalnızca %8’i borsada işlem görebiliyor. Yani başarı oranı çok düşük.

Teknoloji dünyasının kalbi Silikon Vadisi ise kripto para konusunda birbirinden bambaşka girişimlere ev sahipliği yapıyor. Aralarında en fazla göze batan başarılı girişim ise Verge Coin. Son derece iyi tasarlanmış pazarlama kampanyaları, Verge’in bilinirliliğini arttırıyor. Haliyle daha artı insan yatırım yapmaya başlıyor. İşte bu kasıt doğrultusunda, dünyanın en çok tıklanan internet sitelerinden birisi olan Pornhub ile uzlaşma yapan Verge, yeni bir kampanya başlattı.

Pornhub, anlaşma gereği özel üyelik ücretlerini Verge Coin ile aldığını duyurmak için yıldızlarını sokağa döktü:

Pornhub’ın yıldızları sokaklarda gördükleri insanlara bir tarafında Verge, diğer tarfında da Pornhub’ın logosunun olduğu temsili Verge Coin’leri dağıttılar ve onlara anlaşmanın neden yapıldığını açıkladılar. Kesinlikle bu kampanya sadece sokaktaki halk için yapılmadı. Yayınlanan videolar doğru milyonlarca insanın Verge Coin’e yatırım yapması bekleniyor.

Kripto para girişimlerinin tanıtım uğruna yaptıkları pazarlama yatırımları, Silikon Vadisi’ndeki diğer şirketlere kafa tutmaya başladı. Bakalım daha neler göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here