Opera, Android sürümüne Crypto Wallet adında dahili bir kripto para cüzdanı ekledi. Bu Nedenle Opera, tarayıcısına dahili kripto para cüzdanı ekleyen birincil şirket oldu. Opera’da yer alan kripto para cüzdanı ile tüm kripto para ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyanın önde gelen tarayıcılarından olana Opera, kripto para kullanıcıları için müthiş bir özellik yayınladı. Artık Opera Android kullanıcıları, mobil tarayıcıda bulunan dahili ‘Crypto Wallet’ özelliği doğruca harici bir kripto para cüzdanına gereklilik duymadan kripto para alışverişlerini tarayıcı üzerinden gerçekleştirebilirler.

Opera, kendi kripto para birimini çıkarmakla ya da ICO tanıtmakla ilgilenmiyor. Ama mobil web tarayıcısının Android sürümüne dahili bir kripto cüzdan eklemesi, şirketin kripto para piyasasını görmezden gelmediğini gösteriyor. Bundan Başka bu dahili kripto para cüzdanı, günümüzde kullanılan diğer kripto para cüzdanlarına epeyce benziyor.

Crypto Wallet ile kripto para birimlerinin desteklendiği hemencecik her tarafta satın aldığınız mahsul ve hizmetler için ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız ödemeler dosdoğru Opera’da imzalanacak ve iletilecek. Crypto Wallet’ta az önce bir iki faktörlü kimlik doğrulama özelliği bulunmuyor. Fakat telefonunuzun dahili şifresini ve biyometrik kilidinizi kullanabiliyorsunuz.

Kaynak : https://www.techspot.com/news/75456-opera-has-launched-crypto-wallet-feature-android-browser.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here