Kripto paraya yatırım yapmak birçok riski içeren zor bir görevdir. Kripto Para Piyasası, günlük haberler ve ani olaylardan anlık tepkiler verebilir, bir çok koin haber siteside manşetleri kaplayan bu son dakika haberleri görebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Haberler Nasıl İzlenir ve Ticarette Kar Oranınızı  Nasıl Artırırsınız?

Aslıda şu anlama geliyor, Kripto para birimlerini haber ve ani olayların yönlendirildiğini göstermektedir. En önemlisi ise kripto paraların fiyatının en son haberlerin gidişatına göre hareket etmesidir. Eğer büyük bir haber varsa, sanal para birimleri düşecek, eğer SEC bir Kripto Parayı kabul ederse , pazar büyüyecektir.

Popüler  sanal para birimleriyle ticaret yaparken hızlı olmak isteyen yatırımcılar güncel haberlere ve nasıl geliştiğine odaklanmak zorunda kalacaklardır. Her gün bu haberleri takip etmek yatırımcılar için önemli bir unsurdur.

Bazı Kripto Para birimleri, eğer yeterli likiditeye sahip değilse veya çok bilinen sanal para birimleri olmadıkları müddetçe, aniden bir artış yaşayabilirler. Bu durum istisna bir durumdur. Genel olarak, piyasadaki en değerli 20 para birimi borsa sitelerinde yer almaktadır. Bununla birlikte, daha küçük olan paralar koin haber sitelerinde yeterince yer almazlar.

Yeni başlayan Aktif yatırımcılar

Çok bilinen koin haber sitelerini takip ederler ve yeterince bilgi edinemezler. sanal para birimlerinin nasıl ticaret yapılacağını tam olarak anlayamazlar, Deneyim kazanmak için öncelikle blockchain teknolojisinin ve diğer kripto para birimlerinin  özelliklerini öğrenmeye başlamaları gerekmektedir. Ancak uzman yatırımcılar daha iyi bilgi , daha eksiksiz analiz ve daha kaliteti koin haberlerini takip ederek yatırımlarını kolayca katlarlar.

Kripto Para haber siteleri genellikle düzinelerce basın bültenleri ve sponsorlu yazılarla doludur. Çünkü burada yatırımcıların kar elde edip etmemeleri önemli bir durum değildir, Kripto para haber siteleri bir şekilde yayınlanan yazılardan haberlerden ve makalelerden para kazanmaktadırlar. Okuyucuların istenen bilgiye sahip olamayacağı için bu olumlu bir durum  değildir. Trader’lar haberlerini zamanlarına göre filtreleyerek zamanlarının önemli bir bölümünü bu noktada kaybetmek zorunda kalabilirler bu yüzden haberleri takip edeceğiniz siteleri çok iyi seçmeniz gerekmektedir.

Ayrıca, bazı koin haber siteleri ile iyi temas halinde olan kripto para borsa şirketleri var. Bu sayede içerik oluşturucular, makale yazarları bu firmalardan ödeme aldıkları için bu firmaların haberlerine öncelik verebilirler. Genel olarak, şu anda yatırımcılara bilgi veren medya kuruluşları kripto paralara ön yargılıdır. Bu medya kuruluşlarına örnek vermek gerekirse Tv kanalları kripto paralara ön yargılı yaklaşmaktadırlar. Aynı zamanda yazılı bültenlerde bu örneğe dahildir.

Bir örnek daha vermek gerekirse

Bu ön yargılı medya kuruluşları, ünlü Para birimlerinden olan Bitcoin Cash’i (BCH) manşet yapmış olduğunu düşünün . Bitcoin Cash yatırımcıları hiçbir zaman (BCH) kripto para birimi hakkında olumsuz bir yorum yapmayacaktır. Aynı zamanda, Bitcoin Cash’e karşı olanlar, BCH hakkında olumsuz konuşacaklar. Buda şu demek oluyor, gerçekten analizlerinizi kendiniz yapmak zorunda kalabilrisiniz.

Aksine İlk haberleri alabilen yatırımcılar, Koin haber sitelerine manşetler düşmeden dakikalar içinde tepki verip önemli miktarda yatırım yaparak para birimlerini arttırarak kar elde ederler.

Gözle görülür bir örnek ise  Bittrex’in 0x (ZRX) birimini açıkladığı zaman, bu kripto para biriminin fiyatı sadece 15 dakikada yüzde 35 arttı. Genel olarak, önemli bir kripto-para birimi değişiminin yeni bir sanal para birimi içerdiği zaman, O kripto paranın fiyatının önemli ölçüde artmasına yardımcı olur.

Aynı şey Hyperpay Dijital Wallet Aeternity eklendiğinde de oldu . AE Token’i fiyatı sadece iki gün içinde 2,6 dolardan 5,61 dolara çıktı.

Tarafsız, reklamsız ve gerçek zamanlı koin haber servislerine abone olan yatırımcılar, kripto pazarlarındaki oynaklıktan kar sağlamak isteyen yatırımcılar için gerçek bir fark yaratabilir. Değerli bilgiler sağlayan haberleri yakından takip etmek, yatırımcıların kâr etmenin yeni yollarını bulmalarına yardımcı olabilir.

Şimdi bitcoin ile nasıl kazanırım veya diğer Kripto paralardan nasıl kazanç sağlarım diyerek araştırmak yapmak yerine gerçekten tarafsız haber sitelerine abone olmalısınız.

Kimsenin yatırım tavsiyesini bu sektörde ciddiye almamalısınız.

Güncel ve tarafsız kripto para haberleri için sitemize abone olmayı lütfen ihmal etmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here