Dört yıl önce Boost VC Co-kurucuları adam Draper ve Brayton Williams onlar 100 Bitcoin ve kripto başlatılması önümüzdeki üç yıl içinde yatırım olacağını belirtti. Bu vaat sonunda girişim sermaye firma onun bir yüzüncü kripto başlangıç yatırım olarak yerine getirilmiştir.

Başlangıçta planlanan üç yıldan biraz daha uzun sürdü rağmen, Landmark başarı kripto endüstrisinin ilk birkaç yıl çalkantılı başlangıçlar üzerinden güç kalmak bir gösteridir.

Birkaç gün önce şirket onlar sonraki, belirten yatırım arıyoruz ne bir listesini yayınlanmıştır; “Boost VC ‘de, 2012 ‘ e kadar 75 kripto ile ilgili projelere yatırım yaptık. Ekosistem kapalı alıyor ama bulmacanın hala birçok eksik parçası var. “Ancak, coindesk göre, California merkezli firma şimdi 100 kripto yatırımları üzerinde yapmış olduğunu iddia ediyor. Raporda, bazı şirketlerin aslen artık kripto ile anlaşma bu yüzden liste indirimli olmuştur yatırım devlet gider.

“Her zaman dünyanın açık mali sistemi bina olmuştur. 2017 yılında, bu olabilir ne potansiyeli hissetmeye başladık, ve şimdi bu potansiyel aslında inşa ediliyor, “O son coşku 2018 ayı piyasasının bir sonucu olarak azalan olmuştur ama devlet bu daha önce geçti olduğunu kabul etti. Forbes başlangıçta 2013 yılında Boost VC geri lansmanı hakkında bir fon ile başladı rapor ‘ en az $300.000 ‘, Boost Bitcoin Fonu denilen Bitcoin başlatmalar yatırım. Geçen ay Draper Forbes tekrar konuştu onlar şimdiye kadar karşılaştı engelleri yorum;

“Ben regülatörler tüm bu yenilik üzerinde karanlık bir bulut koymak olacağını tahmin etmedi. Ben bazı açık basit kurallar olacağını ummuştu ve biz daha sonra onunla almak olabilir. Ama sanırım bir sürü eski okul bankacılığı lobiciler statükoyu tutunmaya çalışıyor. Bundan yıllar sonra, hükümetler, Fiat ‘dan Crypto ‘ya bu geçişi ne kadar iyi yönetebildikleri konusunda yargılanacak. ”

Ancak, Draper ve onun Boost VC Associates çok perturbed, ve hala başlangıç onların Tribe 12 kuluçka katılmak için arıyorlar. Kriterleri yerine getirmek olanlar konut ve ofis alanı, girişimcilik eğitimi ve $100.000 için bir çek ile ödüllendirilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here