İzmo ortaklığıyla geliştirilen ve global pazarda hizmet vermeyi hedefleyen Türkiye menşeli kripto para borsası YUEX, yakında hizmete giriyor. Güvenli ve kullanıcı dostu alt yapısıyla ilk etapta yerli yatırımcıların bütün sorunlarını çözmeyi planlayan YUEX’te yerinizi ayırtmak için neler yapmanız gerektiğini ve sistemin uyarı çeken özelliklerini sizin için anlattık.

Kripto paralar, dijital çağın son buluşu olan Blok Zinciri teknolojisinin en kayda değer çıktılarından birisi. Herhangi bir merkezi olmayan para birimleri, 2017 yılının sonuna içten yaşanan değerinde artışlarıyla o kadar fazla insanın gündemine girdi. Çağımızın en önemli konularından birisi olan parasal teknolojinin, Blok Zinciri etrafında bitmiş şekillenmesi herkesin ilgisini çeken bir konu haline geldi.

Kripto paralara alaka duyan insanların sayısı ülkemizde de her geçen gün artıyor. Artan bu alaka ile birlikte kripto para yatırımcıları; daha güvenli altyapılar sunan, seri ve çözüm odaklı yardım sağlayan, sektörde rekabetin artmasına bağlı olarak düşük komite oranlarıyla hizmet veren platformların arayışı içerisine giriyorlar.

İşte tam da bu boşluğu dolduracak, İzmo’nun da ortak olarak yer aldığı bütün dünyaya açılacak kripto para borsası YUEX, yakında hizmete giriyor:

Dağıtık olarak tasarlanan, dikey ve yatay olarak genişleyebilen altyapılar mimarisi bir uçtan bir uca YUEX, kripto para yatırımcıları aralarında “pump” olarak ifade edilen durumlardan kaynaklı, yoğun kullanıcı trafiği ve yüksek operasyon hacmini kaldırabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Bu bağlamda YUEX global rakipleri ile yarışabilecek ve kullanıcı trafiğinden kaynaklı açmazları ortadan kaldırabilecek bir teknoloji ile donatılmıştır. İki derece derece düzeltme sistemi ve soğuk depolama gibi olmazsa olmaz emniyet standartlarının yanı sıra YUEX, tip hizmetleri ve yatırımcı memnuniyeti anlamında da ayrım yaratmayı hedeflemektedir. 

YUEX’in ön plana meydana çıkan, kullanıcı dostu öteki özellikleri ise şu şekilde:

7 gün 24 saat baştan başa sürekli herif desteği sunacak olan YUEX, yaşanabilecek her türlü sorun ve merak edilen her konu için detaylı cevaplar verebilecek arkadaş canlısı, faal bir sosyal iletişim kanalı kurmayı hedeflemektedir. Transfer işlemleri ve alım – satım komisyonları için düşük ücretler almayı planlamaktadır. Bankacılık sisteminin handikaplarından birisi olan ve sadece mesai saatleri içerisinde para transferine izin veren yapı, YUEX üstünde yapılacak olan alternatif ödeme sistemleri entegrasyonları doğru haftanın her günü, günün her saati biçiminde mümkün olacaktır.

Global pazarı hedefleyen YUEX’in ortakları kim?

YUEX farklı sektörlerde etkinlik belirten ve çoğu girişimde beraber çalışan üç işyeri göre kurulmuştur. Teknostore ve Kafa Topu serisiyle ülkemizi dünyada temsilci İzmo; Blockchain (Blok Zinciri) tabanlı yazılım teknolojileri geliştiren, Türkiye’nin en büyük internet sitelerini barındıran hosting firması Netdirekt ve Türkiye’de Bitcoin ile ödeme kabul eden ilk yerli e-ticaret girişimi olan Binbircesit.com firmaları YUEX’in kurucuları arasındadır.

YUEX açıldığında farkında olan almak, platformun birincil kullanıcılarından arasına bulunma yapmanız gereken sadece bir şey var:

Yuex.com açıldığında tarafınıza davetiye gönderilmesi için, hemencecik buradaki bağlantıya tıklayıp e-posta adresinizi ya da telefon numaranızı bırakabilirsiniz. 

YUEX’teki gelişmelerden farkında olmak için Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarını takip edebilir, bakış ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Ripple ile entegrasyonu tamamlanan platforma, geliştirme aşamasında eklenmeye devam edecek olan yeni kripto paraların seçiminde YUEX’e yapılan geri bildirimler dikkate alınacaktır. Daha fazla kripto para seçeneği için hemen aşağıdaki anket üzerinden fikrinizi belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here