Kripto piyasaları son birkaç haftadır küçük bir aralıkta konsolidasyon olmuştur. Şu anda yan hatlarda oturan yatırımcılar bir menzil bağlı piyasa girme kaçının, ve birimler düştü. Biz fiyatlar onların aralıkları ve yeni bir yükseliş trendini dışarı break sonra başlamak için satın almak bekliyoruz.

Piyasalar taşıyabilirsiniz sonraki büyük olay bekleyen Bitcoin Döviz Ticaret Fonu (ETF) teklifleri ABD Menkul Kıymetler ve Döviz Komisyonu (sn) için sunulan sonucudur. Karar ne olursa olsun, kripsit para birimleri çılgınca tepki verir.

12 Aralık ‘ta InterContinental Exchange ‘in (ıCE) Bakkt platformunun başlatılması, geçen yıl CBOE ve CME tarafından Bitcoin Futures ‘ın başlatılması ile aynı heyecana neden olmayabilir. Yine de hoş bir adım. Fiziksel olarak teslim edilen sözleşmeler sağlayacaktır, çünkü kurumsal yatırımcılar çekebilir.

Vertex Ventures, Singapur merkezli hükümet yatırım şirketi Temasek Holdings bir iştiraki en büyük kripto para değişimi binance biri yatırım yaptı. Bu olumlu bir gelişme çünkü Vertex Ventures gibi fonlar uzun vadeli yatırım eğilimindedir ve piyasa içine onların kademeli giriş atlamak için daha fazla kurumsal yatırımcılar teşvik edecektir.

BİTCOİN

Bitcoin ‘in aralığı son üç gündür küçülmüş. Aralığı tersine genişletir, $6.831,99 için bir ralli muhtemeldir. Tepegöz direnci yukarıda sürekli bır hareket azalan üçgen geçersiz kılmak ve alt Highs sırasını kırmak. $6.831,99 yukarıda, $7.400 bir yükselme muhtemeldir.

ETHEREUM

Ethereum son birkaç gündür 20 günlük EMA ve $188,35 arasında ticaret yapmaktadır. Hemen destek BIR mola aşağı Eylül 12 Intraday $167,32 düşük fiyat itmek olabilir.

Eğer Bulls hareketli ortalamaları kırarak başarılı olursa, aralığın tepesine bir ralli mümkündür. Eğer $250 üzerinde sürdürürse ETH/USD çifti üzerinde olumlu dönecek.

Aralığından BIR mola $322 için fiyat taşıyabilir, hangi sert bir direnç olarak hareket edebilir. Tüccarlar herhangi bir uzun pozisyonlar başlatmadan önce $250 yukarıdaki teyit Breakout için beklemelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here