Ethereum Pazar Fiyatı 400 Milyar Dolar’ın Altına Düştü

0
194

Kripto-para piyasaları Çarşamba günü sabah erken saatlerde boğa koşusuna ara verdi ve inzivaya çekildi.

Ethereum fiyatı yüzde 9’luk bir düşüşle geri çekildi. Ve en büyük 10 kripto para biriminin dokuzu dolar karşısında değer kaybetti, Büyük çapta düşüşler kaydedildi.

Başlıca fiyat hareketleri, kripto para piyasasının tavanı 434 milyar dolar olarak belirlendiğinde Çarşamba sabahı 03:00 sıralarında düşmeye başladı. İki buçuk saat içinde, piyasa 30 milyar dolar’a kadar düştü kısa toparlanmalara rağmen gün boyunca düşmeye devam etti. Gün içinde , cryptocurrency piyasa değeri 393 milyar dolar değerindedir.

Bu boğaların piyasadan çekilmesinin neden olduğu belli değil, ancak bu haftaki hızlı toparlanmanın ardından ayı piyasasının altından kar elde eden tüccarlar da olabilir.
Hem tek günlük hem de bir saatlik fiyat hareketleri piyasaları negatif bölgeye taşındı, geri çekilme orantısız olarak alt koinleri etkiledi.

Nitekim, Bitcoin fiyatı gün içinde %4,5 düşüş gösterdi, endeksi yüzde 8’i aştı ve pazar payını yüzde 39’un üzerine yükseltti. Bitcoin, şu anda 8.970 $ ‘lık global bir ortalamada işlem görmektedir.

Ethereum fiyatı, bir aydan uzun süredir ilk kez 700 $ ‘ı deldikten birkaç saat sonra yüzde 9 dan fazla azaldı ve ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum şimdi 625 $ olarak değer görüyor.

Ripple ve Bitcoin Cash fiyatları, sırasıyla% 13 ve% 16 düşüşle 0.80 $ ve 1.276 $ seviyesine geriledi.

EOS, pazarın en üst seviyesinde yer alan ve gün boyunca su üzerinde durmayı başaran en büyük kripto para olmayı başardı. Ancak, gün içinde yüzde dörtlük bir düşüş yaşanmıştı.
En büyük 10 kripto para birimi saatlik düşüşler sergilerken, aynı zamanda 24 saat içinde yüzde 8 ile yüzde 14 arasında geri değer kaydetti.

Yine de, yatırımcıların panik yapmamaları için yeterli sebepleri var. Tek günlük geri çekmeye rağmen, her 10-kripto para hafta için pozitif bölgede kaldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here