EOS Boğa Koşusuna Ara Verdi %15 Değer Kaybetti

0
193

EOS boğa koşusuna ara verdi

Kripto-para piyasasında beşinci en değerli blockchain protokolü olan EOS, son 48 saatte fiyatlarda kuvvetli birartış kaydettikten sonra yüzde 15’ten fazla düşüş gösterdi. Kriptosuz karşılığı riskten korunma fonu BlockTower’ın kurucu ortağı Ari Paul, EOS’un momentumunu devam ettirebilseydi, ERC20 jetonunun Eterum değerini geçmesi mümkün olabileceğini söyledi.

“Fiyat gözlemi: EOS şu anda 16 milyar dolar değerindeki bir ERC20 akıllı sözleşmesidir. Son iki hafta içinde gerçekleştirdiği yükselişi tekrardan gerçekleştirebilirse, ETH değerini aşabilme ihtimali yüksektir. Bu bir gözlemdir; Hiç bir tahmin ya da yatırım yorumu değil, ” dedi Paul.

22.86 $ ‘lık zirveye ulaştığından bu yana  , 18.53 $’ a, piyasa değeride17 milyar $ ‘dan 15.2 milyar $’ a düştü. Haftalık olarak, yedi günlük bir süre içinde, 23 Mart’ta 11 dolar seviyesinde yer alıyordu ve fiyatı iki katına çıktı.

Analistler, EOS’un fiyat artışını, 1 Haziran’da yapılması planlanan ana ağının piyasaya sürülmesine bağladı. EOS, Ethereum protokolüne dayanan ölçeklenebilir ve esnek bir blok zinciri olarak geçtiğimiz yıl boyunca merkezi olmayan uygulama geliştiricileri tarafından bekleniyordu. mainnet lansmanı, bayilerin kendi blockchain ağında konuşlandırılmasına izin verecektir.

28 Nisan’da Williams ‘Percent Range ve Relative Strength Index (RSI) dahil olmak üzere momentum osilatörleri EOS için aşırı alım koşullarını gösterdi. Pazar aşırı alım koşullarında daha fazla EOS almaya devam ederken, jeton son 24 saat içinde yüzde 15’lik bir düzeltme yaşadı.

Halihazırda, EOS’un RSI değeri hala yüksek olmakla birlikte, artık aşırı alım koşullarını göstermekte ve piyasa istikrar kazanmaktadır. EOS önemli ölçüde aşırı alım koşullarını göstermediği sürece, kısa vadede, en azından ana hat lansmanının geri sayımı boyunca, EOS’un fiyatı artacaktır.

EOS ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz, Sizlerinde görüşleri varsa Lütfen bunları sayfamızın altındaki yorum kısmından belirtmeyi  unutmayınız.

Koin Ticaret Koin Haber Sitesi Kazançlı Günler Diler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here