Dash Koin – Son 15 Gün Analizi

Dash Koin, 15 günlük nisan ayında 7:00’da sona eren 1 günlük dönemde ABD dolarına karşı % 4,9 daha yüksek işlem gördü.

Dash’ın piyasa değeri 3.05 milyar dolar ve son günlerde 84.96 milyon dolar değerinde Dash koin  büyük borsalarda işlem görmekte.

Bir Dash koin şu anda Bit-Z, Bleutrade, C-CEX ve Bithumb dahil olmak üzere büyük borsalarda yaklaşık 380.15 $ veya 0.04544880 BTC değeriyle satın alınabilir.

Geçen hafta, Dash ABD dolarına karşı %25,1 artmıştı.

DASH , X11 karma algoritmasını kullanan bir kripto koindir. İlk olarak 19 Ocak 2014 tarihinde işlem görmüştür. Dash’ın toplam tedarik miktarı 8.011.091 koindir.

CryptoCompare’a sitesine göre, “Digital Cash (DASH), yeni kanıtlanmış bir karma algoritma yaklaşımı kullanıyor ve iş kanıtı için birçok yeni bilimsel karma algoritma kullanıyor. DASH tamamen şifrelenmiş işlemler ve anonim blok işlemleri ile ilk gizlilik merkezli şifreleme parası olmayı amaçlamaktadır, bu özellik Private Send olarak adlandırılır ve resmi Dashcore cüzdanında bulunabilir. PrivateSend, DASH sikkelerinizi aynı zamanda bu özelliği de kullanan diğer kullanıcılarla birleştirerek işlemlerinizi izlenemez hale getirir. Kullanıcılar ayrıca Blockchain’in korunmasına yardımcı olmak için bir ana düğüme ev sahipliği yaparak DigitalCash ödüllerini de kazanabilirler. Bir Dash ana düğümünü barındırmak için en az 1000 DASH dengesi olmalıdır, bu teminat ağda% 51 saldırıları önlemek için gereklidir. “

Dash aşağıdaki

cryptocurrency alışverişi üzerinden satın alınabilir: Exrates, CryptoBridge, Tidex, AEX, koinroom, OKEx, Gate.io, Abukoins, Binance, Exmo, LiteBit.eu, YoBit, BitBay, xBTCe, Bitsane, C-CEX, Bitfinex, Bisq, Poloniex, Huobi, koingi, GüneyXchange, Kukoin, Bithumb, Cryptopia, Qryptos, CEX.IO, Ticaret Satoshi, Bleutrade, Bitkoin Endonezya, BX Tayland, BTC Ticaret UA, koinEx, Cryptomate, Mercatox, Koineks, Braziliex, WEX, Bit -Z, LocalTrade, HitBTC, Bittrex, COSS, Tux Borsası, OpenLedger DEX, koinrail, Upbit, Altkoin Trader, Livekoin, koinsquare, Quoine, Kraken, koinExchange, BitFlip, Bittylicious, Kriptoks ve Liqui. Dash’ı doğrudan ABD doları kullanarak satın almak mümkün değil. Dash ticaretini yapmak isteyen yatırımcılar, önce Gemini, Changelly veya GDAX gibi ABD dolarını kullanan bir borsa kullanarak Bitkoin veya Ethereum’u satın almalıdır. Yatırımcılar, daha önce bahsi geçen borsalardan birini kullanarak Dash satın almak için yeni edinilmiş Bitkoin veya Ethereum’u kullanabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here