Bugün sizler için Bxen.io sitesini inceleyeceğiz. Site üzerinden her saat ücretsiz kazanabileceğiniz bonus sistemi bulunmaktadır. Yapmanız gereken öncelikle siteye kayıt olmanız ve sol tarafta bulunan bonus sekmesine girip her saat bonus hakkınızı almanız yeterli olacaktır.

Bxen ReviewSite üzerinde yatırım imkanı da bulunmakta. Botlar sekmesine geldiğinizde 3 farklı şekilde yatırım yapabileceğiniz bot bulunuyor. Bunlar;

Alan Turing – Bu bot günlük en az %3 garanti vererek çalışıyor. Botu çalıştırdığınızda 24 saat boyunca borsalardan otomatik olarak alım satım yapar ve saatlik olarak kazancınızı cüzdanınıza yüklüyor. 24 saat sonrasında yatırımınızı geri gönderiyor. Bu bota en fazla 0.02 BTC yatırım yapılabiliyor.

Isaac Newton – Bu bot aylık en az %23 garanti vererek çalışıyor. Botu çalıştırdığınızda 1 ay boyunca borsalardan otomatik olarak alım satım yapar ve saatlik olarak kazancınızı cüzdanınıza yüklüyor. 1 ayın sonunda yatırımınızı geri gönderiyor.

Albert Einstein – Bu bot aylık en az %29 garanti vererek çalışıyor. Botu çalıştırdığınızda 1 ay boyunca borsalardan otomatik olarak alım satım yapar. 1 ayın sonunda yatırımınızı ve kazandığınız kârı geri gönderiyor.

 

Sistemde aktif yatırımınız olduğu zaman Bonus sekmesinde yatırımınıza göre kazancınız artmaktadır. Burayı da hesapladığımızda aylık ekstra olarak +%7 gibi rakam ekleyebiliyorsunuz.

Bxen Bonus

Resmi Telegram Grubu

Resmi Telegram Kanalı

 

Kayıt olmak için : Bxen.io

 

 

1 YORUM

  1. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve çok temiz şekilde kazanç sağlıyor. Firma yetkililerine rahatlıkla ulaşabiliyoruz. inceleme için teşekkürler. Kesinlikle arbitraj yayılmadan bizlere sundukları için teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here