Yeni yıl kripto paralar için nasıl olacak? Kripto paraların babası bitcoin haftaya düşerek başladı. Bir çok uzmana göre Bitcoin 2019  yılında da kripto paralar için belirleyici olacak. 2019 yılında da uzmanlar Bitcoin’e rakip olacak bir kripto para beklemiyor. Bitcoin her ne kadar zirvede olsa da 2019 yılında çok ciddi bir yükselme yaşamayacak.

2019 Yılında Bitcoin Değer Kazanmayacak

Uzmanlara göre 2019 yılında Bitcoin en popüler kripto para olmaya devam edecek. Ancak büyük bir yükselme ya da düşüş beklenmiyor. 7 bin dolar bandını aşacak diyen uzman sayısının daha fazla olduğunu da söylemekte yarar var.

Bitcoin ilk piyasaya çıktığında çok ciddi bir yükseliş gösterdi. Çift yönlü işlem yapılması ve global alanda bir yer edinmesiyle beraber ciddi bir popüleriteye ulaştı. Bu popülerlik elbette Bitcoine ciddi bir ün kattı. Yatırımcıların peşinde koştuğu analistlerin sıkı bir takipte olduğu bir kripto para haline geldi.

Ancak 2019 yılı için Bitcoin’den umutla olan insan sayısı çok fazla değil. Dengesiz artış ve düşüş yaşayan Bitcoin belki de en az 2019 yılında yatırımcısına kazandıracak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here