Kripto borsasında büyük çaplı bir hareket söz konusu değil. Bu hafta 21 Ekim’de Bitcoin 6548 dolar seviyesini görse de geçen hafta ki seviyesini korunuyor. Şuan için olumlu veya olumsuz bir haber yok. Borsalar muhtemelen bu haftada sessiz kalacaktır.

Bitcoin

Bitcoin’in grafiğine baktığımızda 21 Ekim’de 6446 dolardan 6548 dolara kadar çıktığını görüyoruz. Bu seviye uzun süre korunamadı ve şuanda değeri 6480 dolar. Geçen hafta ki analizimizde ise 6473 dolardı. Yani 1 haftadır zaman zaman artışlar olsa da var olan seviyesini koruyor.

Ethereum

Ethereum 200 dolar üzerinde ki seviyesini uzun süredir koruyor. Geçtiğimiz hafta 203 dolar olan seviyesi bu hafta sadece 1 dolar arttırabildi. Bitcoin gibi Ethereum’da da büyük çaplı bir değişiklik yok.

XRP

XRP’de borsayı takip ediyor ve geçen hafta 0,45 dolar seviyesini korumaya devam ediyor. 25 ve 26 Ekim tarihinde 0,46 dolar seviyesine çıkılsa da tekrardan var olan seviyeye inildi.

Bitcoin Cash

Geçen hafta 438 dolarken bu hafta ise 440 dolar seviyesinde. Bugün sabah saatlerinde 436 dolar seviyesine düşse de çabuk toparladı ve 440 doların üzerinde seyretmeye devam ediyor.

Litecoin

Geçen hafta 53 dolar olan Litecoin, bu hafta 52,39 dolardan işlem görüyor. Grafiğine baktığımızda ise bugün 51 dolara kadar düşse de tekrardan var olan seviyeye çıkıldı. Bu hareketin dışında ise grafikte büyük çaplı bir değişim yok.

Tether

Tether 0.9879 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Geçen haftada 0,98 dolardan işlem görmekteydi. Toplam market hacmi geçen hafta 2,09 milyar dolarken bu hafta 1,9 milyar dolara kadar düşüş yaşadı. Bunun arkasında ise Coinbase’in kısa zaman içinde piyasaya sürdüğü başka bir stablecoin olan USDC etkili. Yine birçok şirket ve borsa yeni stablecoinleri piyasaya süreceğini açıkladı.

Genel Durum ve Gelen Haberler

Geçen haftadan bu yana borsada büyük çaplı değişiklikler yok. Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ve XRP gibi dijital varlıklar geçen hafta ki değerlerini koruyorlar. Büyük şirketler blok zincirine ilgi duymaya devam ediyor ve her gün yeni bir blokchain projesi yayınlanıyor. Kuvvetle muhtemel bu haftada büyük değişikler yaşanmayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here