Bitcoin’in fiyatı yükselmeyebaşladı ve yeni tahminlerde gelmekte gecikmedi. Tahmin etmesi çok zor olsada silikon vadisinin ünlü yatırımcılrından Tim Draper,yaptığı acıklamada Bitcoin’in 2022’yılına kadar 250.000 dolar olabileceğini söyledi

Bitcoin’in, gectiğimiz iki gün içerisinde 1300 dolar kadar artış görmesi ve yatırımcıların rahat bir nefes almasıyla beraber önümüzdeki yıllar için yeni yükseliş öngörülerini de gecikmedi. Silikon Vadisinin ünlü yatırımcılarından Tim Draper, yaptığı bir konuşmada, Bitcoin’in 2022 yılına kadar 250 bin dolara yükseleceğini düşündüğünü söyledi.

Sahibi olduğu Kaliforniya San Mateo’da Draper Üniversitesi tarafından düzenlenen, Blockchain etkinliğinde konuşan Tim Draper, konuklarına hitap etti, Bitcoin’in 2022’de 250.000 dalar olacağına “inanmalarını” istedi.

“Bitcoin’in 2022’ye kadar 250 bin dolar olacağını düşünüyorum.” diyen Draper, sözlerine şöyle devam etti: “Buna inanın, bu olacak onlar deli olduğunuzu düşünecekler ama inanın, oluyor, harika olacak!”

Draper’ın tahminlerinin doğru çıkması mümkün. 2014 yılında yapmış olduğu bir tahminde bitcoin’in 2017 yılında 10 bin doların üzerine çıkacağını tahmin etmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here